- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 790 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
20
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 790 Culés
2
Muzaj i Kaczmarek to by w w kadrze Grecji nie grali. W ataku są beznadziejni. Oby tylko Kurek był w formie
0
@FCB24 Ktoś musi grać :D
1
@FCB24 pamiętaj że mówiąc o Kaczmarku mówisz o człowieku który zdobył kilka mistrzostw Polski a w tym sezonie był czołową postacią zaksy która wygrała ligę mistrzów więc trochę przesadzasz
0
@Xxxbarca4ever oglądałem wszystkie mecze Zaksy w LM i żal było patrzeć na pojedynki atakujących. W sumie to pojedynek to za duże slowo
2
@FCB24 Jakoś w Zaksie był wyróżniający się, a to klubowy mistrz Europy..
Czasami lepiej milczeć :)
0
@FCB24 to kogo w tej lidze mistrzów na pozycji atakuajcego oprócz Michajłowa ujrzałeś lepszego?
0
@michal26 mecze Barcy się skończyły to eksperci przerzucili się na siatkarzy
0
@Xxxbarca4ever Nimir czy nawet Rychlicki byli lepsi zdecydowanie.
0
@Xxxbarca4ever to może Ty jesteś takim ekspertem. Oglądam siatkówke od 2006r.
1
@FCB24 proszę cię nimir zagrał dobrze ale w fazie grupowej a potem się spalił z meczu na mecz a rychlicki szkoda palcy na dyskusje jeśli uważasz go za poziom Kaczmarka z tego sezonu
0
@FCB24 fachowcy i specjaliści w studio (przypomnę - byli siatkarze i najlepsi eksperci w Polsce pod tym kątem) uważają, że Kaczmarek ma ogromny potencjał i prezentuje świetny poziom. Kurek, to jest inna liga. MVP MŚ 2018 i nie ma nawet co z Nim porównywać. Natomiast Kaczmarek słabym atakującym nie jest. Jest po prostu dobry/bardzo dobry i tyle. Nie możemy mieć samych Kurków.
Dobrze, że mamy takiego Śliwkę, czy Semeniuka, którzy w 100% mogą zastąpić Kubiaka, czy Leona. No tego drugiego wiadomo, że zastąpić bez utraty jakości się nie da..
0
@Xxxbarca4ever Dokładnie.