- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 660 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 660 Culés
8
David to by napadzior! Szkoda, że jego przygoda z Barcą była krótka.
1
@Pilka_jest_okragla jego przygoda z Barcą była po prostu udana, ale nic ponad to. Villa był w Barcelonie zdecydowanie słabszy niż jego wielki poprzednik Eto i jeszcze większy następca Louis Suarez. Tak naprawdę David Villa przy całej sympatii do niego, bo go bardzo lubię, w Barcelonie nigdy nie błyszczał, tak jak do tego przyzwyczaił w Valencii i reprezentacji. Jego liczby to potwierdzają niestety. Że tak przytoczę bilanse: sezon 12/13 : 10 goli, 6 asyst, sezon 11/12: 5 goli/2 asysty (rozegrany tylko 15 spotkań bo kontuzja), sezon 10/11: 18 goli/10 asyst. Że tak powiem: na kolana to nie rzuca, a mówimy o napastniku.
1
@panczo Człowiek wygłodniały po tym sezonie, to takie liczby napastnika w tym obecnie brałby w ciemno ;)
0
@Pilka_jest_okragla aaaa Panie, to co innego :) ja to bym w ogóle napastnika brał w ciemno xD Martina nie liczę, bo to przerobiony skrzydłowy i inna planeta piłkarsko.
0
@Pilka_jest_okragla Szkoda, że w 2010 nie przyszedł Aguero, byłaby 9 do dziś.
0
@panczo gdyby nie kontuzja byłby na podobnym miejscu co Eto'o czy Suarez. 18+10 w 34 meczach ligowych to naprawdę dobre statystyki szczególnie że grał jako lewoskrzydłowy.
0
@Pilka_jest_okragla A ta Hiszpania Aragonesa moim zdaniem była najlepsza w historii.
1
@Pilka_jest_okragla
Niestety do Barcelony przyszedł za późno i do końca nie pokazał umiejętności.
1
@Pressinho
Jak kontuzja?? Ona nie miała wpływu na jego formę. Po prostu nie do końca się sprawdził. Kilka świetnych spotkań i masa słabych i przeciętnych.
0
@Pilka_jest_okragla Villa mocny zawodnik, bardzo go lubię :)