- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1189 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1189 Culés
6
Ilekroć czytam lub oglądam, nie potrafię pojąć dlaczego w XXI wieku, rodzic musi szukać różnych sposobów aby sfinansować leczenie swojego dziecka... PRZECIEŻ TO POWINNA BYĆ POWINNOŚĆ KAŻDEGO ROZWINIĘTEGO KRAJU! CAŁKOWITA DARMOWA SŁUŻBA ZDROWIA DLA DZIECKA NA WSZELKIE EWENTUALNOŚCI!
Gnoje, rządzący, na całym Świecie, mają pieniądze na machloje, bron dla wojska, która powoduje ból i cierpienia i inne nic nie warte rzeczy a dzieci z różnymi chorobami czy przypadłościami muszą liczyć na WIELKIE szczęście aby znaleźli się ludzie dobrej woli by sfinansować kosmicznie drogie operacje...
Nie rozumiem.
Nie zrozumiem.
" Dziwny jest ten świat,
Gdzie jeszcze wciąż
Mieści się wiele zła...
I dziwne jest to,
że od tylu lat
Człowiekiem gardzi człowiek... "
Te słowa naszej Legendy, niestety, prawdopodobnie, będą wiecznie prawdziwe...
Oczywiście w TT macie link do siepomaga aby wspomóc. Oby udało im się zebrać odpowiednie finanse.
5
@FC1899Barca Eee tam, bardziej potrzebne jest 500+ na bombelka :/
3
@FC1899Barca
2
@FC1899Barca Ale wiesz o tym, że żadnego Państwa nie stać na to, by ot tak takie operacje wszystkim fundować?
To raz.
Dwa - Z całym szacunkiem, ale Państwo nie jest od tego.
To jest ogromna tragedia całej rodziny, ale niestety świat jest jaki jest. Były choroby, katastrofy, wypadki. Nie da się tego uniknąć a zminimalizowanie takich zdarzeń potrafi przynieść efekty odwrotne od zamierzonego.
W takiej sytuacji zostaje albo się ubezpieczyć (co też jest kosztowne w takim wypadku), albo liczyć na darowizny.
Problem społeczeństwa w XXIw. jest taki, że chce być maksymalnie bezpieczne, wolne od zagrożeń i nieszczęść, ale tak nigdy nie było, nie jest i nie będzie.
0
@FC1899Barca Nie wiem czy to mądre tak gadac przy dzieckku i ryc mu psyche