Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskich dzienników sportowych. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, Marca czy AS? Przekonacie się poniżej.

Dzisiejsze wydanie SPORTu przypomina o nadchodzącym spotkaniu na szczycie, o którym informowaliśmy już wczoraj. Prezydent klubu Josep Bartomeu, dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta i Gerardo Martino mają potwierdzić kontynuowanie pracy przez argentyńskiego trenera w przyszłym sezonie oraz omówić kupno 4/5 piłkarzy, na których klub chce przeznaczyć 50/60 milionów euro. Ze składu ma odejść minimum pięciu zawodników i zarząd ma również rozważyć sprzedaż jednego z ważniejszych piłkarzy, jeżeli zostanie złożona odpowiednia oferta.

Mundo Deportivo również pisze o zebraniu, na którym mają ważyć się losy przyszłości drużyny. Do składu dołączy ter Stegen, powrócą Deulofeu i Rafinha, a gazeta pisze o potencjalnych wzmocnieniach w postaci Laporte z Athleticu Bilbao, Bruno z Villarrealu lub Arturo Vidala z Juventusu.

Głównym tematem w Marce również nadchodzące okienko transferowe. Real Madryt i PSG mają powalczyć o perłę Juventusu, Paula Pogbę. Królewscy kontaktowali się już z jego obecnym pracodawcą, a gazeta wskazuje na Zinedine'a Zidana, który ma być kluczowy w tej operacji i pomóc sprowadzić Francuza do stolicy Hiszpanii.

Dziennik AS przytacza na okładce słowa Ikera Casillasa, który chwali swojego rywala Diego Lópeza, mówiąc, że także dzięki niemu Real jest aktualnie liderem. W temacie transferowym znajdziemy informację o potencjalnym zainteresowaniu Jérémym Menezem z PSG ze strony Atlético Madryt.
Komentarze (82)