Eto'o: Możemy wygrać wszystko

Komar

24 marca 2008, 22:17

Brak komentarzy
Samuel Eto'o nie ma żadnych wątpliwości, że Barcelonę stać na zdobycie pucharu Ligi Mistrzów i La Liga w tym sezonie. Strzelając wczoraj bramkę Kameruńczyk otworzył wynik w meczu przeciwko Valladolid. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Barcelony, co sprawiło, że strata do Realu Madryt ponownie wynosi tylko 4 punkty.

Eto'o jest optymistycznie nastawiony do ćwierćfinałowego spotkania z Schalke, który to rywal wydaje się jednym z łatwiejszych w tej edycji Ligi Mistrzów. "Możemy wygrać wszystko, zdobyć tytuł i zwyciężyć w Lidze Mistrzów, ponieważ dopóki uczestniczymy w tych rozgrywkach, jest nadzieja'' - komentował. "Musimy być bardziej skoncentrowani na grze, począwszy od napastnika, aż do ostatniego obrońcy. To będzie klucz do sukcesu, jeżeli chcemy zdobyć obydwa puchary'' - dodał.

Eto'o stwierdził, że media skupiają się za bardzo na nieodpowiednim graczu, zamiast szukać innej gwiazdy w klubie. "Ronaldinho, nie on jest teraz sensacją, porozmawiajmy raczej o Bojanie, który gra fenomenalnie. Stać go na zdobycie trzech bramek w każdym meczu'' - kontynuował.

W niedzielę, kiedy drużyna Barcelony wychodziła na boisko Camp Nou, z ust kilku kibiców dało słyszeć się gwizdy, które były wyrazem dezaprobaty i niezadowolenia w związku z przegranym ostatnio spotkaniem z Valencią. Eto'o nie czuje się jednak poruszony tym faktem. "To normalne, że fani pokazują swoje emocje, to część gry. Nie sądzę, że było to aż tak złe".
Na koniec goleador wyjaśnił, że nie doskwiera mu wprawdzie ból kolana (związany z ostatnią kontuzją), lecz noga daje o sobie znać kiedy jest zimno. "Kiedy jest zimno, nadal odczuwam ból w kolanie. Kontynuuję jednak swoją pracę, chcę strzelać bramki i pomagać drużynie w zdobywaniu punktów" - podsumował.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze