Alex marzy o grze dla Barçy

Kuba

21 sierpnia 2007, 17:24

Brak komentarzy
Piłkarz reprezentacji Brazylii - Alex, autor jednej z siedmiu bramek jakie strzelili ‘Canarinhos' podczas pierwszego meczu Mistrzostw Świata do lat siedemnastu stwierdził, iż jego piłkarskimi idolami są Robinho i Ronaldinho, zaś marzeniem gra dla Barcelony.

"Jest dwóch piłkarzy, których naprawdę podziwiam - Robinho i Ronaldinho, wierzę, że tego pierwszego przypominam", stwierdził mający olbrzymie aspiracje młodzian. "Chciałbym w przyszłości grać w Europie. Moim marzeniem jest gra dla Barcelony u boku Ronaldinho", dodał.

"Jestem przekonany, iż możemy wygrać te Mistrzostwa, mamy wspaniałą drużynę. Przed nami jeszcze długa droga, niemniej jednak wierzymy w końcowy sukces", kontynuował.

Jego kolega z reprezentacji Fabinho strzelił gola w mecz z Nową Zelandią w dziewiątej sekundzie, co jest absolutnym rekordem jeśli chodzi o rozgrywki, które obejmuje FIFA.

"Jestem bardzo zadowolony. Zespół rozpoczął turniej w pięknym stylu i jestem spokojny. Mieliśmy znakomity początek meczu, strzeliliśmy bramkę już w 9. sekundzie i kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Dzięki temu atmosfera na treningu była bardzo przyjemna", zakończył.

[źródło: AS.com]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze