O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 114
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie wyobrażam sobie Barcy bez Toure i tyle... Jesli sprzedadzą go to chyba zaczne publicznie wyklinać zarząd.

0

http://www.rojadi recta.com/freedocast/427A31D4213B109B - dobra transmisja

0

nie oburzajcie sie na mnie za to co napisze ale czy naprawde taką trudność sprawia zrobienie skrotu z C+, z polskim komentarzem?

oczywiście dziekuje z calego serce za wszystko co w tym serwisie jest nam udostepniane, a te pytanie jest z czystej ciekawosci, bez zadnych podtekstow[mozecie powiedzieć i tak im(urzytkownikom strony) zle, choc maja skroty, bramki itp. od reki]. pozdrawiam.

0

Dani zmiażdzyl Maicona w pojedynku prawych obroncow - zasluguje na 8,5/10.

0

Obydwaj są świetni, oby bylo tak dalej. W Pique widzę nasza ostoję po tym jak Puyol przejdzie na emeryture.

Zobacz wszystkie

0

Ja tam nigdy fanem Valdesa nie byłem i pewnie nie bede bo zawsze uwazalem go za najsłabszego w druzynie ale nie mam nic przeciwko zeby został jedna z gwiazd finału LM. Zycze Mu tego. Pozdrawiam.

0

chlopcy graja dzis mistrzostwo SWIATA:P!!!!

0

nosz kur... ten rapid... ale DZIEKI wielkie panowie za robote(do staffu sie zwracam, nie do piłkarzy tym razem);d

0

"Saviola: Nie będę celebrował bramki w meczu z Barçą" - bo jej nie strzelisz...

0

mam zupełnie odwrotne przeczucie co do Keity i Toure... miom zdaniem jest zupełnie odwrotnie jak w artylkule.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?