nie oburzajcie sie na mnie za to co napisze ale czy naprawde taką trudność sprawia zrobienie skrotu z C+, z polskim komentarzem?
oczywiście dziekuje z calego serce za wszystko co w tym serwisie jest nam udostepniane, a te pytanie jest z czystej ciekawosci, bez zadnych podtekstow[mozecie powiedzieć i tak im(urzytkownikom strony) zle, choc maja skroty, bramki itp. od reki]. pozdrawiam.
Ja tam nigdy fanem Valdesa nie byłem i pewnie nie bede bo zawsze uwazalem go za najsłabszego w druzynie ale nie mam nic przeciwko zeby został jedna z gwiazd finału LM. Zycze Mu tego. Pozdrawiam.
Komentarze
0
Nie wyobrażam sobie Barcy bez Toure i tyle... Jesli sprzedadzą go to chyba zaczne publicznie wyklinać zarząd.
0
http://www.rojadi recta.com/freedocast/427A31D4213B109B - dobra transmisja
0
nie oburzajcie sie na mnie za to co napisze ale czy naprawde taką trudność sprawia zrobienie skrotu z C+, z polskim komentarzem?
oczywiście dziekuje z calego serce za wszystko co w tym serwisie jest nam udostepniane, a te pytanie jest z czystej ciekawosci, bez zadnych podtekstow[mozecie powiedzieć i tak im(urzytkownikom strony) zle, choc maja skroty, bramki itp. od reki]. pozdrawiam.
0
Dani zmiażdzyl Maicona w pojedynku prawych obroncow - zasluguje na 8,5/10.
0
Obydwaj są świetni, oby bylo tak dalej. W Pique widzę nasza ostoję po tym jak Puyol przejdzie na emeryture.
0
Ja tam nigdy fanem Valdesa nie byłem i pewnie nie bede bo zawsze uwazalem go za najsłabszego w druzynie ale nie mam nic przeciwko zeby został jedna z gwiazd finału LM. Zycze Mu tego. Pozdrawiam.
0
chlopcy graja dzis mistrzostwo SWIATA:P!!!!
0
nosz kur... ten rapid... ale DZIEKI wielkie panowie za robote(do staffu sie zwracam, nie do piłkarzy tym razem);d
0
"Saviola: Nie będę celebrował bramki w meczu z Barçą" - bo jej nie strzelisz...
0
mam zupełnie odwrotne przeczucie co do Keity i Toure... miom zdaniem jest zupełnie odwrotnie jak w artylkule.